Pionieren met Martin van der Meulen – Geweldloze Communicatie

Voor de 12e aflevering van de NVCpodcast heb ik gesproken met Martin van der Meulen. Martin heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan het introduceren van Geweldloze Communicatie in Nederland. Hij vertelt over de eerste kennismaking met GC en Marshall Rosenberg. Wat Martin zo inspirerend vond aan Rosenberg.

Verder hebben we het over “Empathy from Hell” en “To Enjoy Someones Pain”. Valkuilen van Empathie, een behoeften bril opzetten, spiritualiteit, aanwezig zijn, zelfmededogen, acceptatie en berusting. Veel, heel veel inspiratie in deze aflevering:

Veel plezier bij de nieuwe aflevering van de NVC-Podcast!

Wil je meer weten over Geweldloze of Verbindende Communicatie of zoek je een trainer bij jou in de buurt, kijk dan op de website van de GC Kring: https://www.geweldlozecommunicatie.org

Wil je meer weten over Martin en zijn aanbod, kijk dan op https://www.ai-opener.nl

Heel veel luisterplezier!

Hartelijke groet, Martin en Martijn